Барбекю-бар "Le Grill"

Барбекю-бар «Le Grill» - це перший справжній барбекю-бар у м.Червоноград. Наш заклад розміщений в затишному місці, яке віддалене від місцевої метушні.

Тут Ви скуштуєте смачні страви з мангалу. Одна з особливостей закладу – це відкритий гриль-барбекю, що працює на натуральному вугіллі та знаходиться безпосередньо в залі. Таким чином Ви можете спостерігати за тим, як готуються Ваші страви.

Основний акцент зроблений на м'ясних стравах. Тут Ви можете скуштувати шашлик зі свинної шиї, соковиті ковбаски, каре з телятини, куряче філе-гриль, овочі-гриль і багато смачненького. Яскравим доповненням буде свіже живе пиво, келих вина чи запашна кава з десертом від шеф-кухаря. Це чудове місце для романтичної вечері чи відпочинку у веселій компанії. 

В інтер’єрі барбекю-бару «Le Grill» використанні в оформленні натуральне дерево, камінь, безліч характерних декорів, що візуально підкреслюють концепцію закладу надають нашому барбекю-бару атмосферу теплоти та гостинності.

Обираючи ідеї для оформлення внутрішнього простору барбекю-бару «Le Grill» ми прагнули створити в ньому атмосферу затишку, щоб кожен наш гість забув про рутину і в повній мірі насолодився кулінарними шедеврами наших кухарів.

Барбекю-бар – це чудове місце для перегляду футбольного матчу з келихом пива.

Ласкаво просимо до нас – ми завжди раді Вас бачити!

Барбекю-бар працює в літню пору року.

Для замовлень звертайтесь за тел.: 0675068848 - ресторан "Bonsoir"