Ресторан "Bonsoir" ("Бонсуа")

Ресторан «Bonsoir» – це смачна європейська кухня, професійно організовані події та обслуговування бізнес- і приватних заходів у будь-якому форматі.

Ресторан місткістю до 120 осіб оформлений у найкращих традиціях класичного стилю. Зручні столи, вишукані гардини, стильні світильники, стримані та нейтральні кольори інтер’єру, витончене текстильне оздоблення, досконале сервірування створюють чудову атмосферу святкування Вашого свята чи відпочинку.

День народження чи ювілей – особливе свято для кожного. Приготування до нього вимагає турботи про найменші моменти. Організація якісного бенкету складається із багатьох нюансів, які включають в себе від вибору святкового меню до якісного обслуговування. І не важливо з ким Ви святкуватимете своє народження: з друзями, близькими чи колегами - найкращим місцем дійства стане ресторан «Bonsoir».

Ваше весілля – це також особлива подія для нас. Окрім спланованого та вишуканого сервірування, білосніжних скатертин та високоякісного обслуговування Ви зможете насолодитись продуманим до найменших дрібниць банкетним меню. Адже ми неодмінно запропонуємо Вам для вибору величезний асортимент банкетних страв, оригінальних салатів та витончених закусок у найкращих традиціях європейської та української кухні.

Крім того, розташування залу у готельному комплексі створює додаткові переваги при плануванні та організації будь-якого урочистого заходу з багатьма присутніми на ньому гостями.

Якщо Ви справді бажаєте провести своє свято оригінально та незвично, або у Вас є якісь визначені побажання до страв, напоїв чи декоруванню бенкетного залу, ми із задоволенням організуємо для Вас найкращий бенкет із врахуванням усіх Ваших побажань.

Для замовлень звертайтесь за тел.: 0675068848 - ресторан "Bonsoir"